L'Ateneu està format per un grup de persones molt diverses que tenen en comú un gran afecte per Calonge. Cadascú dins del seu àmbit posa a la teva disposició tot un seguit de propostes, idees i activitats relacionades amb la cultura i l'entorn calongí.

Presidència

Antoni Illa

  presidencia@ateneucalonge.cat
 
Vicepresidència

Antoni Illa

 
Secretaria
Esther Loaisa Dalmau
  secretaria@ateneucalonge.cat
 
Teatre
Miquel Paradeda
  teatre@ateneucalonge.cat
 
Fotografia
Antoni Illa
  fotografia@ateneucalonge.cat
 
Cultura
Esther Loaisa Dalmau
  cultura@ateneucalonge.cat
 
Recerca
Joan Molla i Callís
  recerca@ateneucalonge.cat
 
La Revista
Cati Jimenez, Mercè Ramírez i Toni Illa
  larevista@ateneucalonge.cat
 
Joventut
Toucha Diyaf
  joventut@ateneucalonge.cat
 
Relació amb les altres entitats
David Llensa
  entitats@ateneucalonge.cat
 
Grup ecologista
Santi Navarrete
  ecologistes@ateneucalonge.cat
 
 

Directori de l'Ateneu Popular de Calonge
 
Ateneu Popular de Calonge
Hotel d'Entitats
Passeig d'Hivern n°16
17251 Calonge (Girona)